Menu

Delta Airlines

Advertisement

Nejvýhodnější akční lety se společností Delta Airlines na eSky

Cena za 1 dospělého zpáteční

Advertisement

✔️ Kam létá Delta Airlines?

Jízdní řád Delta Airlines zahrnuje trasy z mnoha populárních měst. Chcete-li zkontrolovat dostupnost připojení, použijte vyhledávač eSky.

✔️ Kdy si můžete koupit nejlevnější letenky na let Delta Airlines?

Nejlepší je koupit si letenky na let Delta Airlines s dostatečným předstihem.

✔️ Jaké letecké společnosti provozují podobné trasy?

Do měst, do kterých provozují lety Delta Airlines, provozují i další letecké společnosti a najdete je ve vyhledávači eSky.

✔️ Mohu si rezervovat hotel spolu s letem Delta Airlines?

Pomocí cestovního vyhledávače eSky s letem si můžete také zarezervovat ubytování jako součást balíčku Lot + Hotel. Díky tomu bude Váš výlet nejen pohodlnější, ale také díky slevám na balíčky ušetříte peníze.

Zjistěte více o Delta Airlines

Delta Airlines

Americká letecká společnost Delta Airlines vznikla v roce 1928 v Monroe ve státě Louisiana. Původně se společnost zabývala práškováním polí. Název společnosti pochází od ústí řeky Mississippi. V roce 1935 dopravce zahájil noční lety a v roce 1947 obdržel cenu National Safety Award za převezení 500 miliónů cestujících bez smrtelné nehody. Jako první již v roce 1955 zavedl systém umožňující cestování s přestupy na vlastních trasách. Dnes letecká společnost léta na 333 letových trasách, z toho na 106 mezinárodních do 64 států na šesti světadílech.

Zavazadla

U letecké společnosti Delta Airlines si s sebou na palubu letadla můžete vzít příruční zavazadlo. Jeho rozměry a hmotnost určuje letecká společnost a mohou se měnit v závislosti na rezervační třídě nebo trase. Registrovaná zavazadla u Delta Airlines také musí mít určené rozměry a hmotnost. Zde také vše závisí na cestovní třídě a trase.

Cestovní třídy

Letecká společnost Delta Airlines nabízí cestování ve dvou základních rezervačních třídách – Main Cabin a First/Business. Podle letové trasy si cestující mohou v rámci těchto tříd vybrat z několika tarifů. Basic Economy je nejlevnější z nich a je dostupný pouze na vybraných trasách. Tarif je určen cestujícím, kteří neplánují změnu termínu letu a nedávají přednost konkrétnímu sedadlu na palubě. Cestující mají přístup k Wi-Fi, audio-video programu a je jim podáváno občerstvení. Nejpohodlnější cestování nabízí tarif Delta One. Cestující mají k dispozici soukromé kabiny s rozložitelnými sedadly, jsou jim podávána výtečná jídla a na letišti mají přednostní obsluhu.

Online odbavení

Online odbavení je možné provést od 60 dnů do 2 hodin před plánovaným odletem.

Flotila

Flotila Delta Airlines je složena ze 764 letadel, včetně 181 leasingových. Průměrný věk strojů je 16,9 let. Letadlová flotila je složena z letadel typu: Boeing 717-200, B737-700, B737-800, B737-900ER, B747-400, B757-200, B757-300, B767-300, B767-300ER, B767-400ER, B777-200ER, B777-200LR, Airbus A319-100, A320-200, A330-200, A330-300, McDonnell Douglas MD-88, MD-90.

Letiště Hartsfield Jackson Atlanta

Mezinárodní letiště Hartsfield Jackson Atlanta se nachází ve státě Georgie, kol. 13 km jižně od centra města. Jedná se o největší letiště na světě a zároveň jedno z mála letišť, na kterém mohou přistávat tři letadla současně. Na letišti se nachází mnoho restaurací a barů nabízejících jídla z celého světa, obchodů, půjčoven aut. Je zde přístup k bezdrátovému internetu.

Jídlo

Na palubě letadel Delta Airlines jsou cestujícím business a první třídy nabízeny alkoholické nápoje. Cestující s ekonomickou třídou si mohou v rámci poukázky na 5 dolarů koupit jedno pivo, víno nebo koktejl. Cestující, jejichž cesta trvá déle než 90 min. obdrží občerstvení. Na mezinárodních trasách jsou cestujícím všech tříd podávány nápoje a jídlo zdarma.

Doplňkové služby

Na palubě většiny letadel Delta Airlines je dostupný bezdrátový internet. V každém letadle pak mají cestující přístup k filmům, televizním a hudebním kanálům, hudbě a hrám.