Menu

Vyhledat lety z Afganistánu do Kolumbie

Kolumbie

 • Pereira
 • Leticia
 • Cúcuta
 • Obecné informace

  Úřední jazyk: španělština
  Časové pásmo: UTC -5
  Měna: Kolumbijské peso (COP)

 • Mikroklima

  V Pereiře panuje jedinečné mikroklima. Z jednoho bodu, kde je teplo a sucho se dostanete do druhého, kde je mokro a chladno, během 10 minut chůze. 

 • Jako v Evropě

  Pereira se může pochlubit počasím, které není v Jižní Americe příliš časté. Je zde příjemná teplota a svěží vzduch. Z tohoto důvodu je často přirovnávána k švýcarským městečkům ležícím v podhůří Alp.

 • ZOO s tradicí

  Ve městě se nachází ZOO, které bylo založeno v rove 1959. Je považováno za jedno z nejdůležitějších v Kolumbii i celé Jižní Americe. V Zoológico Matecaña si prohlédnete více než 150 druhů zvířat.

Co si nesmíte nechat ujít v Pereiře?

Pereira je hlavním městem kolumbijského departamentu Risaralda, který se nachází v západní části země. Departament je součástí regionu Paisa, který je proslulý svou specifickou formou španělštiny (español antioqueño).

Město leží v podhůří And, v oblasti známé výrobou kávy, jejíž kvalita byla oceněna sdružením UNESCO (Coffee Cultural Landscape of Colombia). Káva, která se pěstuje na tomto místě, je mnohými znalci považována za nejlepší na celém světě. Pereira je perfektním startovním bodem pro výlety do dvou přírodních rezervací: Parque Ucumarí a Santuario Otún Quimbaya.

Příjemná informace týkající se Pereiry je taková, že je v porovnání s ostatními kolumbijskými městy levná a také se umístila na prvních místech žebříčku nejbezpečnějších měst. Ulice města jsou plné života, také díky tomu, že jednu čtvrtinu obyvatel tvoří studenti, protože se zde nachází mnoho veřejných i soukromých škol. 

Pereira je stále nedoceňovanou destinací. Místní o ní mluví jako o městě, kde je neustále jaro. Nachází se v údolí obklopeném horami. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem 22 stupňů a během roku se příliš nemění. Místní klima přeje aktivitám venku – nachází se zde mnoho restaurací, které se specializují na nejrůznější kuchyně světa a ve kterých příjemně strávíte večer. 

Kam si tedy zajít na večeři? Pokud máte chuť ochutnat něco z jihoamerické kuchyně, navštivte například Aly Torres na adrese Carrera 12, 2-62. Fanouškům italské kuchyně zase můžeme doporučit restauraci La Trattoria na ulici Carrera 17bis 21a bis 04, kde mimo jiné podávají výtečné těstoviny s mořskými plody. Dobře vaří také v Lenos y Parrilla na adrese Carrera 12 2-78, kde si můžete dát velice kvalitní steak. Pokud v daný den nechcete věnovat jídlu příliš mnoho času, zajděte do baru Sayonara na Avenida 30 De Agosto 41 – 84, kde se najíte rychle a chutně.

✔️ Existují na eSky.cz nějaké speciální nabídky letenek z Afganistánu do Kolumbie?

Cestovní nabídky za nízké ceny se pravidelně objevují na eSky.cz. Sledujte nás a nechte se inspirovat!

✔️ Při rezervaci letenek z Afganistánu do Kolumbie se mohu postarat o pojištění?

Na eSky.cz si při rezervaci letenek můžete také zakoupit různé druhy pojištění, podle Vašich potřeb. Díky tomu bude Váš výlet bezpečný a pohodlný.

✔️ Pokud si objednám letenky z Afganistánu do Kolumbie, mohu si také rezervovat ubytování na místě?

Na eSky.cz nabízíme vyhledávač ubytování, díky kterému se můžete starat o své ubytování v místě, kam cestujete, ještě před cestou. Ubytování je možné rezervovat nezávisle na letence nebo jako součást balíčku Let+ Hotel.

✔️ Které letecké společnosti nabízejí letenky z Afganistánu do Kolumbie?

Na eSky.cz zajišťujeme, aby nabídka letů z Afganistánu do Kolumbie zahrnovala nejen nízkonákladové letecké společnosti, ale i ty, které se specializují na vysoký standard.