Menu

Doplňkové služby dostupné a nabízené v hotelech

Doplňkové služby dostupné a nabízené v hotelech

Řada hotelů poskytuje doplňkové služby jako: ranní buzení, praní, pokojovou službu, objednávky taxíků, prodej lístků na kulturní události, turistické informace, úschovu hodnotných věcí v sejfu. Některé z těchto služeb mohou být zpoplatněny. 

Minibar v pokoji 

Ve většině případů se jedná o doplňkovou a zpoplatněnou službu. Platba za výrobky (nápoje, jídlo) se hradí na konci pobytu při odhlašovaní z pokoje. V každém pokoji by se měl nacházet ceník výrobků z minibaru. 

Káva a čaj

Mnoho hotelů nabízí kávu a čaj zdarma, které si hosté připravují sami. Pokud tuto službu hotel nabízí, jsou pokoje vybaveny kávovarem nebo čajovou konvicí. Dále pak je v pokoji připravena káva, čaj, cukr, smetánka a hrníčky – skleněné nebo na jedno použití. 

Mimo pokoj

Další vybavení, se kterým se můžeme setkat, závisí na standardu daného hotelu. Do tohoto typu služeb patří: bazény, sauny, fitness, posilovny, spa, obchod se šperky a suvenýry, kadeřnictví, úschova zavazadel, úschova sportovního vybavení, konferenční sály, služby turistických průvodců, parkování zdarma, žehlení. 

Internet

Ve většině hotelů existuje možnost používat internet. Hotely s vyšším standardem často poskytují širokopásmové připojení přímo v pokoji. Pokud ho budete používat, může to být spojeno s dodatečnými příplatky. Některé hotely mohou nabízet internet v rámci internetové kavárny. Poplatky za používání internetu určuje individuálně každý hotel. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!