Menu

Druhy snídání podávaných v hotelech

Druhy snídání podávaných v hotelech

V různých hotelech na světě se lze setkat s rozličnými druhy snídaní. Během rezervace stojí za to zjistit, co budeme moci sníst jako první jídlo. Níže jsou uvedeny základní typy snídaní.

Anglická snídaně (english breakfast)

Snídaně zahrnuje smažená vejce, fazole, žampiony, malé klobásky a grilované rajče. K tomu je k dispozici toast, káva nebo čaj a džus. 

Americká snídaně (american breakfast)

Snídaně obsahuje převážně 2 vejce, slaninu, malé klobásky, palačinku a javorový sirup. K tomu se podává toast, káva nebo čaj a džus. Na výběr jsou také vločky s mlékem. 

Kontinentální snídaně (continental breakfast)

Většinou zahrnuje toasty, marmeládu, kávu nebo čaj a džus. V rozšířené verzi jsou také teplá jídla jako míchaná vejce, párky, mléčné polévky. 

Vídeňská snídaně

Snídaně zahrnuje vajíčka naměkko ve skle, housky, talíř s uzeninami, marmeládu nebo med. Na pití je k dispozici káva se smetanou nebo čaj a džus nebo voda. 

V hotelech se lze také setkat se snídaní formou bufetu, kde je různorodá nabídka od teplých jídel až po ovoce. Z těchto pokrmů si můžeme vytvořit snídani podle vlastní chuti. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!