Menu

Přihlášení v hotelu (check in)

Přihlášení v hotelu (check in)

Poté, co dorazíte do hotelu, musíte se v první řadě přihlásit k pobytu a předložit potřebné doklady, které jsou nutné k vašemu ubytování: voucher nebo jiné potvrzení rezervace a průkaz totožnosti. Hotelový host může být také požádán o předložení dalšího dokladu s fotkou pro srovnání. 

Hodiny pro přihlášení v hotelu

Všeobecně lze říci, že ve většině hotelů ve významných letoviscích funguje recepce 24 hodin denně. Přihlášení (check-in) je ale často možné až od 14:00 místního času. Obvykle je čas pro odhlášení z hotelu (check-out) 10:00 nebo 12:00. Poté, co hosté opustí pokoje, jsou pokoje připravovány pro další hosty. V menších hotelech nebo penzionech se čas pro přihlášení a odhlášení může lišit, proto doporučujeme před odjezdem zjistit, v kolik hodin je doporučeno se do hotelu dostavit.  

Během procesu přihlášení by měl být host informován o tom, kdy probíhá odhlášení z hotelu, stejně jako o hotelovém vybavení a službách, které může využívat během svého pobytu. Po ukončení celého procesu host obdrží klíč (nebo kartu) do pokoje. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!