Menu

Jak najít hotel?

Jak najít hotel?

Vyhledávání hotelu 

Vyhledávač ubytování v hotelech se nachází na hlavní stránce eSky na odkazu Hotely

Rezervace ubytování v hotelech krok za krokem 

  1. Vyberte město, ve kterém chcete rezervovat hotel. 
  2. Vyznačte data plánovaného pobytu - data můžete vepsat ručně nebo použít kalendář, který se objeví po kliknutí na ikonku nacházející se v polích určených pro vepsání dat.
  3. Zvolte počet hostů v pokoji a typ hostů (dospělá osoba, dítě - uveďte také věk dětí).
  4. Pokud chcete rezervovat více než 1 pokoj, použijte tlačítko Přidat další pokoj. 
  5. Klikněte Hledat hotel.

Zobrazení výsledků vyhledávání 

Po zavedení základních kritérií vyhledávání a kliknutí na tlačítko Vyhledat hotel se objeví stránka s výsledky vyhledávání, na které je zobrazen seznam hotelů dostupných ve vybraném městě.

Na tomto místě také můžete vidět krátké popisy hotelů (adresa, vzdálenost od centra) a jejich ceny. Výsledky vyhledávání můžete zúžit, abyste našli tu nejvýhodnější nabídku odpovídající vašim požadavkům. 

Filtrování výsledků 

Možnost Třídit podle umožňuje filtrovat seznam hotelů na základě:

  • popularity,
  • ceny,
  • hodnocení hostů,
  • vzdálenosti od centra.

Doplňkové filtry 

Doplňkové filtry naleznete na levé straně obrazovky. Zde můžete označit kritéria, která musí splňovat objekt, který hledáte: cenové rozpětí, kategorie hotelu (počet hvězdiček), vybavení (např. bazén, posilovna, konferenční sál), vzdálenost od centra, letiště nebo jiných oblíbených míst nebo zde můžete zvolit hotelovou síť, do které má objekt patřit. 

Detaily nabídky

Více informací na téma daného hotelu zobrazíte, pokud kliknete na tlačítko Vybrat. Budete přesměrováni na stránku, kde naleznete podrobné informace týkající se hotelu. 

Popis hotelu

Po kliknutí na tlačítko Vybrat se zobrazí obrazovka s popisem hotelu, který jste vybrali. Na tomto místě najdete fotografie hotelu, popis hotelu, informace o jeho umístění a také informace o dostupnosti pokojů. V záložce Mapa můžete vidět přesnou polohu hotelu na mapě a v záložce Hodnocení a Hodnocení TripAdvisoru najdete komentáře osob, které ve vybraném hotelu nocovaly. 

Pokud daný hotel neodpovídá vašemu očekávání, můžete se vrátit na stránku se seznamem všech dostupných hotelů v daném městě prostřednictvím tlačítka Prohlédněte si jiné hotely a vybrat si jiný objekt.

Pokud daný objekt odpovídá vašemu očekávání, klikněte na tlačítko Vybrat. Toto tlačítko vás přesměruje na stránku, kde budete moci doplnit údaje o hostech a rezervovat ubytování. Zjistěte, jak rezervovat hotel

 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!