Menu

Jak rezervovat hotel?

Jak rezervovat hotel?

Doplnění údajů o hostech 

Pokud jste si již vybrali hotel, ve kterém budete chtít strávit jednu či více nocí, musíte provést jeho rezervaci. Rezervační formulář je nutné vyplnit osobními údaji jako: jména a příjmení všech hostů, v případě dětí je nutné uvést také datum jejich narození. 

Po zavedení všech údajů o hostech zbývá už jen vybrat způsob platby. Hotelovou rezervaci lze uhradit pomocí platební karty nebo bankovním převodem. 

Pozor!

V případě bankovního převodu je nutné platbu provést do 48 hodin od okamžiku zadání hotelové rezervace. V opačném případě bude rezervace stornována podle storno podmínek hotelu.

Před dokončením rezervace doporučujeme zkontrolovat, zda jsou uvedené údaje správné. Pokud vše souhlasí, klikněte na tlačítko Rezervovat hotel. 

Výběr způsobu platby 

Za hotel můžete zaplatit platební kartou nebo převodem na účet. Výběr platby provádíte ve fázi doplňování údajů o hostech. 

Peněžní převod  

Pokud jste zvolili možnost peněžního převodu, po kliknutí na tlačítko Rezervovat hotel obdržíte údaje k platbě. Pokud si přejete, aby vám byla vystavena faktura, zaškrtněte políčko s tímto požadavkem. Poté se zobrazí formulář pro doplnění fakturačních údajů.

Na tomto místě je také nutné uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo. Tyto údaje budou nutné v pozdější fázi, protože na e-mailovou adresu bude odesláno potvrzení o provedení rezervace a později také hotelový voucher. Telefonní číslo bude použito v případě nutnosti rychle kontaktovat zákazníka.

Poté, co se seznámíte s rezervačními podmínkami a všeobecnými podmínkami eSky, můžete ukončit proces zavádění informací do rezervace. Znovu doporučujeme zkontrolovat správnost všech uvedených údajů. 

Platební karta 

V případě, že zvolíte platbu kartou, na obrazovce Údaje o hostech a platba je nutné vyplnit nejen kontaktní údaje plátce (stejně jako v případě peněžního převodu), ale také uvést požadované údaje o platební kartě: typ karty, číslo karty, datum platnosti, CVV kód, jméno a příjmení majitele karty – veškeré údaje musí být shodné s těmi uvedenými na kartě.

Stejně jako v případě peněžního převodu, jsou plátci povinni seznámit se s rezervačními podmínkami a všeobecnými podmínkami eSky. Proces platby se dokončuje pomocí tlačítka Rezervovat hotel. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!