Menu

Zahrnuje rezervace jachty nějaké další poplatky? Jsou dostupné nějaké další služby?

Zahrnuje rezervace jachty nějaké další poplatky? Jsou dostupné nějaké další služby?

Ano, rezervace jachty nebo lodi zahrnuje další poplatky. Během rezervace se s nimi můžete podrobně seznámit – všechny informace najdete na profilu modelu, který si vyberete. Dodatečné poplatky zahrnují ty povinné i volitelné. První skupina zahrnuje poplatky v rámci tzv. transit log, tj. přípravy jachty/lodě na plavbu (vybavení jako je například plynová láhev na vaření, povlečení, úklid po plavbě). Povinné poplatky zahrnují také turistické daně a výši vratné kauce. Záloha vám bude vrácena v případě, že jachtu/loď vrátíte nepoškozenou.

Nepovinné poplatky jsou poplatky související s doplňkovými službami popsanými v sekci Services & Extras. Můžete si například najmout kormidelníka, vybrat si další palubní vybavení nebo se vydat na plavbu se zvířetem (některé společnosti to povolují). Mezi další služby patří také předčasné odbavení a vyzvednutí jachty/lodě, pokud má společnost takovou službu ve své nabídce.

Zajímá vás, kdy budete potřebovat kapitánský průkaz? Nezapomeňte si přečíst náš článek.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!