Menu

Jak používat boataround.com?

Jak používat boataround.com?

Pokud si chcete rezervovat jachtu prostřednictvím boataround.com, do vyhledávacího pole stačí zadat požadovanou destinaci, datum dovolené a druh lodi, např. plachetnici, námořní jachtu, katamarán, motorový člun, gulet nebo dokonce vodní domky. Po uvedení všech údajů a kliknutí na tlačítko „Hledat“ budete přesměrováni na stránku s výsledky přesně podle vašich kritérií. Lze je libovolně třídit, například podle ceny pronájmu nebo hodnocení uživatelů. Výsledky můžete také třídit pomocí panelu na levé straně stránky, například podle cenového rozpětí charteru, který vás zajímá, počtu kajut nebo osob. Můžete také zadat rok výroby, model, výrobce a délku lodi nebo filtrovat nabídky lodí s kormidelníkem nebo těch, které můžete řídit sami.

Pokud máte jakékoli další dotazy, zákaznický servis Boataround je vám k dispozici 7 dní v týdnu. Chcete se dozvědět více o bezpečné rezervaci jachty? Přečtěte si náš článek.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!