Menu

Cestující s nadváhou

Cestující s nadváhou

Žádná letecká společnost nevyznačuje horní limit pro hmotnost cestujících. Pokud máte pochybnosti, zda pro vás bude sedadlo v letadle dostatečně pohodlné, můžete využít naše telefonické zákaznické centrum. Konzultanti zjistí, jaký model letadla bude obsluhovat daný let a jaké jsou rozměry míst na sezení. V případě, že má cestující vyšší hmotnost, může se ukázat, že pro pohodlné cestování bude potřebovat dvě místa.

Konzultant vám pomůže

Internetový portál eSky neumožňuje rezervaci dvou míst online, ale konzultanti našeho telefonického zákaznického centra vám budou jistě schopni pomoci, pokud dvě místa budete potřebovat.

Rezervace dvou míst je možná vždy, když jsou volná místa k dispozici. U nízkonákladových leteckých společností budete muset zaplatit plnou cenu za obě místa. Tradiční letecké společnosti často nabízejí slevy za místo navíc. Cestující, který si rezervuje druhé místo, platí pouze poplatek dopravci – odečtou se letištní poplatky a daně.

Kterou třídou?

Osoby, které si přejí cestovat v business třídě, musí mít na paměti skutečnost, že z technických důvodů nemusí být umožněno rezervovat dvě místa vedle sebe. V tomto případě bude nejvhodnějším řešením rezervace dvou míst v ekonomické nebo nadstandardní ekonomické třídě, jestli je tato možnost dostupná pro daný let.

 


TOP 10 nejzajímavějších ženských národních oděvů TOP 10 nejzajímavějších národních parků na světě Co si můžete vzít do letadla?

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Zaujal vás článek, ale potřebujete více informací?
Děkujeme za vaši pomoc

Váš názor nám pomůže vytvářet lepší a zajímavější články.

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later