Menu

Jídla podávaná v letadle

Jídla podávaná v letadle

U nízkonákladových leteckých společností nejsou nápoje a jídla zahrnuty v ceně letenky – během letu ale můžete využít služeb palubního bufetu. Tradiční letecké společnosti většinou nabízejí bezplatné občerstvení nebo jídla. Druh jídla závisí na trase a hodině odletu – jídlo může být podáváno formou snídaně, svačiny, oběda nebo večeře. K jídlům jsou podávány nápoje: káva, čaj, nealkoholické nebo alkoholické nápoje.

Speciální jídla

Tradiční letecké společnosti obvykle nabízejí možnost rezervovat speciální jídla: vegetariánská, bezlepková, košer, pro děti atd. Speciální jídla si musíte vybrat během rezervace letenky nebo je objednat nejméně 72 hodin před plánovaným letem.

V první nebo business třídě je dostupné speciální menu připravené významnými šéfkuchaři z celého světa. Obvykle je na výběr několik předkrmů, hlavních jídel a moučníků, která jsou podávána na porcelánovém nádobí.

Více informací na téma nabízených jídel na palubě naleznete na našem portálu u popisu leteckých společností.

 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!