Menu

Parkoviště poblíž letiště

Parkoviště poblíž letiště

Všechna letiště, která provozují pravidelné lety pro cestující, mají také parkoviště. Obvykle jsou tato parkoviště vedena vnějšími firmami a jsou placená. Na letištích jsou také dostupná krátkodobá parkoviště – na hodinu nebo dlouhodobá – placená za den a určená cestujícím, kteří zde nechávají auto na několik dnů.

Některá letiště mají zónu krátkodobého stání, ve které se můžete zdarma zastavit na několik minut, abyste mohli např. vyzvednout cestujícího a naložit zavazadla.

Čím déle, tím levněji

Ceny za parkování na letišti se samozřejmě odvíjí od doby, na jakou zde auto ponecháváme. Obecně platí pravidlo „čím déle, tím levněji“. Ceníky za parkoviště jsou ve většině případů dostupné na internetových stránkách letišť a můžeme se s nimi seznámit před příjezdem na letiště.

Podrobné informace na téma parkovišť naleznete na portálu eSky. Vejděte na esky.cz/letiště a vyberte na mapě nebo ve vyhledávači letiště, které vás zajímá. V záložce „Parkoviště“ jsou dostupné informace o místech na stání na daném letišti.


TOP 10 nejromantičtějších měst v Evropě TOP 10 nejkrásnějších hradů a zámků světa Jak sbalit příruční zavazadlo do letadla?

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Zaujal vás článek, ale potřebujete více informací?
Děkujeme za vaši pomoc

Váš názor nám pomůže vytvářet lepší a zajímavější články.

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later