Menu

Po přistání letadla

Po přistání letadla

Po ukončení přistávacích procedur palubní posádka informuje cestující o možnosti opuštění letadla. Cestující se pak odebírají do vyznačených východů. Podle podmínek na daném letišti cestující vycházejí chodbou dále do letiště, nasedají do autobusů nebo samostatně procházejí vyznačenou trasou do letištní budovy.

Podle státu, do kterého přiletěli, může být pro cestující také povinné projít hraniční a vízovou kontrolou. Mezinárodní letiště jsou standardně označena – všechny informace můžeme najít na informačních tabulích.

Let s přestupy

Jestliže cestující přestupuje na tranzitním letišti a cestuje s tradiční leteckou společností, budou ve většině případů jeho zavazadla automaticky převezena na následující let.

Poté, podle délky trvání přestupu, cestující přecházejí přímo k vyznačenému východu na následující let nebo čekají v letištní hale.

Pokud cestující neobdrželi během prvního odbavení všechny palubní lístky, musí si vyzvednout zavazadla a znovu projít odbavením v odbavovací hale.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!