Menu

Akce na eSky. Jak to funguje?

Akce na eSky. Jak to funguje?

Akce na eSky jsme zavedli proto, abychom vám pomohli najít zpáteční letenky za výjimečně atraktivní ceny. Můžete využít vyhledávač, pokud plánujete konkrétní cestu, i pokud nemáte ještě ve svých plánech zcela jasno. Možná vás atraktivní cena nadchne a inspiruje k návštěvě místa, které jste doposud neviděli.  

Jak fungují akce na eSky?

Letecké společnosti nabízejí lety na stejné trase za různé ceny. Občas lze najít zajímavou nabídku, ale je nutné nad hledáním strávit trochu času. Vytvořili jsme nástroj, který umožňuje zároveň prohledávat nabídky všech, jak levných, tak tradičních leteckých společností a najít tak nejvýhodnější lety tam a zpět. Vyhledávač umožňuje naplánovat cestu dokonce i několik měsíců dopředu.

Zde najdete nejvýhodnější ceny na nejbližších šest měsíců. Průběžně je aktualizujeme, proto se vyplatí často prohlížet vyhledávač akcí eSky

 • Zanzibar
  Odlet z Vídně
  od 11637 CZK
  Tokio
  Odlet z Vídně
  od 12025 CZK
 • Moskva
  Odlet z Prahy
  od 3913 CZK
  Podgorica
  Odlet z Vratislavi
  od 1430 CZK
 • Faro
  Odlet z Vratislavi
  od 2194 CZK
  Peking
  Odlet z Prahy
  od 10870 CZK


TOP 10 nejromantičtějších měst v Evropě TOP 10 nejkrásnějších hradů a zámků světa Jak sbalit příruční zavazadlo do letadla?

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Zaujal vás článek, ale potřebujete více informací?
Děkujeme za vaši pomoc

Váš názor nám pomůže vytvářet lepší a zajímavější články.

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later