Menu

Jak se obléci do letadla?

Jak se obléci do letadla?

Tato otázka se může na první pohled zdát humorná, ale zjistili jsme, že mnoho lidí, zejména těch, kteří letí poprvé, se obléká do podmínek letadla nevhodně. Nejde zde v žádném případě o módu, ale o pohodlí! 

Jak se obléci do letadla?  

Čím delší trasa, tím důležitější je vaše pohodlí. Pokud je to alespoň trochu možné, oblékněte si teplákové nebo látkové kalhoty nebo legíny. K tomu tričko nebo volnou tuniku, pohodlné boty – a ideální oděv do letadla je připraven. 

Rozhodně nedoporučujeme džíny, které jsou příliš těsné. Dobrou volbou nejsou ani jakékoli jiné přiléhavé oděvy a krátké sukně. Stojí za to si vzít svetr a ponožky, protože během letu je v letadle spuštěná klimatizace a může vám být zima.

A co s účesem? Pokud máte dlouhé vlasy, bude nejlepší je sepnout – v letadle je velice suchý vzduch a opěradla sedadel jsou velice vysoká. Vlasy se proto často elektrizují. Nejpohodlnější je proto sepnout vlasy nízko u krku, aby culík nepřekážel, když se budeme opírat.

Oděv je osobní volbou každého cestujícího, ale může se stát, že v business třídě se v teplákách budeme cítit nesví, protože většina cestuje v oblecích nebo kostýmcích. Proto zvolme zlatou střední cestu. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!