Menu

Zrušený let s Ryanair: Co dělat?

Zrušený let s Ryanair: Co dělat?

Zrušený let je pro cestujícího vážný problém. Co může udělat cestující, jehož let společnost Ryanair odvolala? Má kromě nároku na vrácení peněz také právo na odškodnění? Ano, pokud byl jeho let zrušen méně než 14 dní před odletem. 

Zrušený let: Co dělat? 

Cestuji s eSky

Pokud jste si rezervovali letenky u společnosti Ryanair přes eSky, nemusíte mít obavy. Pokud byl váš let odvolán, konzultant eSky vás bude kontaktovat a pomůže vám najít jiný let na dané letové trase. Můžete také zrušit cestu – rozhodnutí je jen na vás. Pokud se rozhodnete celou cestu zrušit, eSky vaším jménem požádá Ryanair o vrácení peněz za zrušený let.

To ale není vše. Podle práva Evropské unie máte v tomto případě nárok na odškodnění za odvolaný let, dokonce i v případě, že se rozhodnete letět v jiném termínu, který aerolinky nabídnou. Výše odškodnění závisí na vzdálenosti, tedy délce letové trasy. eSky se vaším jménem bude věnovat také této záležitosti. Když bude reklamační proces u konce, platba se objeví na vašem účtu.

V případě jakýchkoli otázek nás můžete kontaktovat. Zavedli jsme speciální telefonní číslo pro ty, kteří plánovali cestu se společností Ryanair – 296 181 756.

zrušený let

vzdálenost

odškodnění

do 1500 km

do 250 €

1500 - 3500 km

do 400 €

více než 3500 km

do 600 €

Koupil jsem si let samostatně 

Pomůžeme vám i v případě, že jste si zakoupili let samostatně. Peníze za odvolaný let můžete získat, pokud budete kontaktovat přímo společnost Ryanair. Pokud jste na cestě a překvapilo vás zrušení letu, pomůžeme vám vrátit se domů. Kontaktujte nás a my zjistíme, jaká alternativní spojení můžete využít. Zavolejte nám na číslo 296 181 756.

 

Naší pomoc můžete využít také při získání odškodnění za odvolaný let. Pro tuto možnost nás kontaktujte pomocí formuláře na stránce nebo zavolejte na číslo 296 181 756

 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!