Menu

Pojištění pro lyžaře: plnění za skipas, pronájem vybavení

Pojištění pro lyžaře: plnění za skipas, pronájem vybavení

Doplňkové pojištění pro lyžaře a snowboardisty dostanete v balíčku se základním cestovním pojištěním od eSky. Toto pojištění na lyže nebo snowboard je zdarma a v případě problémů s vybavením, uzavřených sjezdovek nebo zranění můžete získat své peníze zpět. 

Plnění za skipas: 250 euro

Pojištění se vztahuje na skipasy, které platí na sjezdovky a na hodiny v dětských školkách lyžování a jízdy na snowboardu. V případě nenadálé nemoci nebo nehody, která způsobí, že pojištěnec nebude moci využít zakoupené skipasy, pojistitel poskytne odškodnění za nevyužité skipasy až do výše 250 euro za osobu. 

Plnění za uzamčení sjezdovky: 20 euro/den

Na počasí nikdy není spolehnutí. Může se stát, že podmínky jsou tak nepříznivé, že majitelé lyžařských vleků musí sjezdovky uzavřít. Naštěstí můžete získat zpět náklady např. na zakoupené skipasy. Výše plnění je až 20 euro za každý den, kdy byly sjezdovky uzavřené.  

Plnění za vypůjčení lyžařského vybavení: 20 euro/den

Lyže, hůlky nebo snowboard předáváte k přepravě do zavazadlového prostoru. Po příletu se může ukázat, že se vybavení poškodilo nebo dokonce ztratilo. Může také dojít k tomu, že do vás někdo na sjezdovce narazí a zlomí vám lyže. V tomto případě nemusíte do konce pobytu jen sedět v hotelu. Vypůjčte si vybavení a pojistitel vám vrátí až 20 euro za každý den. 

Záchranné akce v horách a na moři: 6000 euro

To ale ještě není vše. Pokud se na sjezdovce stane něco opravdu závažného, budete potřebovat odbornou pomoc. Jestli bude nutné poslat pro vás tým záchranářů, pak tyto náklady rovněž pokryje váš pojistitel a vrátíte se domů bez dluhu.  

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!