• Naše infolinka: 296 181 756

    Infolinka

    296 181 756

    Naše pracovní hodiny:
    Pondělí - Sobota: 9:00 - 17:00

    Cena hovoru podle ceníku operátora

Zavazadla: Rozměry a hmotnost

Zavazadla: Rozměry a hmotnost

Každá letecká společnost má vlastní pravidla týkající se přípustných rozměrů příručních a registrovaných zavazadel. Rovněž výše poplatků za převoz zavazadel se může u jednotlivých dopravců lišit.

Zjistěte, co si můžete vzít do letadla

Než vyrazíme na letiště, měli bychom zkontrolovat, zda naše zavazadla splňují požadavky týkající se rozměrů a hmotnosti placených zavazadel, protože příplatky za dodatečnou váhu bývají často velice vysoké.

Pozor!
Dané maximální rozměry se týkají také vyčnívajících kusů zavazadel – uch, držadel, koleček atd. Týká se to zejména příručních zavazadel, která se většinou musí vejít do prostoru nad nebo pod sedadlem.

Níže naleznete podrobné informace týkající se pravidel a poplatků závazných u jednotlivých leteckých společností. Uvedené ceny mohou dopravci měnit podle období.

Pozor!
Poplatek za dokoupení dalších zavazadel po zakoupení letenky se může lišit od ceny za zavazadlo vybrané během rezervace letenky. Tyto rozdíly mohou být u jednotlivých leteckých společností různé. Pokud to je možné, vyberte si dostatečně velká zavazadla již během rezervace. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Pomozte nám vylepšit tento článek
Storno
Děkujeme za vaši pomoc

Váš názor nám pomůže vytvářet lepší a zajímavější články.

Temporarily we could not send your suggestions

Send again Try later

x

Váš internetový prohlížeč je neaktualizovaný

Nainstalujte aktualizovanou verzi prohlížeče pro využití všech funkcí našeho portálu

V případě jakýchkoli dotazů, prosím, kontaktujte naši infolinku:

296 181 756

Pondělí - Sobota: 9:00 - 17:00

Cena hovoru podle ceníku operátora