Menu

Jak rezervovat parkovací místo poblíž letiště?

Jak rezervovat parkovací místo poblíž letiště?

Pokud letíte letadlem, nejpohodlnějším způsobem je jet na letiště autem a poté ho zaparkovat na nedalekém parkovišti. Zjistěte, jak lze rezervovat parkovací místo poblíž letiště.

Jak lze rezervovat parkovací místo poblíž letiště?

Na stránce parkoviste.esky.cz si vyberte letiště, ze kterého odlétáte a datum odletu. Systém poté vyhledá vhodné parkoviště přesně pro vás.

Společně s výsledky budete mít k dispozici i nejdůležitější informace, jako je například možnost přepravy k terminálu, přístup k wifi nebo možnost vystavení faktury. Pokud se chcete dozvědět více nebo si přečíst hodnocení cestujících, klikněte na název parkoviště. Pokud jste našli parkoviště, které vám nejlépe vyhovuje, klikněte na tlačítko Rezervovat.

Na další stránce poté zadejte své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefonní číslo a registrační číslo automobilu, kterým přijedete na parkoviště.

Zadejte počet osob, které budou potřebovat přepravu z parkoviště na letiště. Pokud cestujete s dětmi, do poznámek v rezervaci můžete napsat, že potřebujete autosedačky. Pokud plánujete příjezd dodávkou, můžete také uvést, že rezervujete místo pro vozidlo tohoto typu (jedná se o doplňkovou placenou službu). Proces rezervace už je téměř u konce. Vyberte způsob platby, zaplaťte za rezervaci a postupujte podle informací, které vám zašleme prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy.

Jak se dostanu z parkoviště na letiště?

Parkoviště na letišti, kde si můžete rezervovat místo prostřednictvím eSky, nabízejí zákazníkům úplné pohodlí. Nemusíte proto hledat taxi, které vás sveze na správný terminál. Cena rezervace parkovacího místa obvykle zahrnuje přepravu všech cestujících se zavazadly z parkoviště na letiště, a zpět po návratu z cesty.

Proč se vyplatí si rezervovat parkovací místo poblíž letiště?

Cestování na letiště vlakem nebo autobusem může být náročné. Požádat přátele, aby nás na letiště zavezli a poté z něj vyzvedli, není vždy možné. V tomto případě je nejlepším řešením parkování poblíž letiště, kde bude vaše auto navíc v bezpečí. Tuto možnost zaručeně ocení i rodiny s dětmi.

Zajímavou službou je také bezplatné jednodenní parkování v případě zpožděného letu. Pokud však rezervujete parkovací místo poblíž letiště, nemusíte se bát komplikací – rezervaci můžete zrušit zdarma dokonce i 24 hodin před plánovaným odletem.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!