Menu

Parkování poblíž letiště

Parkování poblíž letiště

Všechna mezinárodní letiště s pravidelnou osobní dopravou nabízejí vyhrazená parkovací místa. Obvykle jsou tato parkoviště provozována soukromými společnostmi a jsou placená. Na letištích najdete krátkodobá – hodinová a dlouhodobá – několikadenní parkoviště pro cestující, které čeká delší výlet.

Některá letiště nabízejí speciální zónu pro krátké parkování, kde můžete na několik minut zdarma zastavit u terminálu, abyste si vyzvedli cestujícího a vzali zavazadla.

Čím déle, tím levněji

Náklady na parkování auta na letištním parkovišti samozřejmě závisí na době parkování. Na většině parkovišť platí pravidlo – čím déle, tím levněji. Ceníky parkování jsou k dispozici na internetových stránkách letišť, před odletem se je proto vyplatí navštívit.

Podrobné informace o parkování na letišti jsou k dispozici i na stránce eSky. Navštivte esky.cz/letiste a pomocí našeho vyhledávacího systému nebo mapy vyberte letiště, které vás zajímá. Informace o parkovacích místech na daném letišti jsou k dispozici v záložce Parkování. Můžete také navštívit naši internetovou stránku parkoviste.esky.cz a rezervovat si parkovací místo přes internet.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!