Menu

Věrnostní programy a letecké aliance

Věrnostní programy a letecké aliance

Partnerské programy jsou velkou výhodou, kterou poskytují tradiční letecké společnosti. V rámci těchto programů mohou cestující, kteří jsou jejich členy, využívat mnoha východ, mimo jiné také slev a akcí, které aerolinie nabízejí stálým zákazníkům. 

Pro koho?

Rozhodně se vyplatí připojit se k věrnostnímu programu, zejména pak v případě, že létáte nebo se chystáte létat často. Je to zcela zdarma a můžete se přihlásit přímo u dané letecké společnosti.

Většina tradičních leteckých společností má zavedené vlastní věrnostní programy, které jsou většinou propojeny v rámci jedné letecké aliance, např. Star Alliance, Sky Team nebo One World. Pokud tedy cestujete s leteckou společností patřící do aliance (jako např. Lufthansa, Brussels Airlines nebo SAS), budete dostávat věrnostní body v rámci jednoho partnerského programu Miles & More, a to vždy stejným způsobem. 

Jak se sbírají body?

Obvykle se body v partnerském programu získávají za lety s danou leteckou společností nebo za využívání služeb partnerů programu. To ale není vše. Dokonce i to, že kartu máme, může přinášet výhody, např. vstup do speciálních čekáren na letištích (salónky VIP), které jsou dostupné jen pro členy partnerského programu, nebo možnost rezervace míst na palubě, vyhrazených pro majitele věrnostní karty. 

Pozor!
Pokud jste členem partnerského programu, nezapomeňte tuto informaci uvést již před letem; během provádění rezervace na naší zákaznické lince nebo nás kontaktujte ihned po provedení online rezervace. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!