Menu

Doprava z letiště do hotelu

Doprava z letiště do hotelu

Některé hotely nabízejí službu dopravy z a na letiště. Při popisech hotelů, které jsou zveřejněny na našich stránkách, lze najít informaci, zda daný hotel tuto službu nabízí. Pokud ano, pak je možné dopravu objednat ihned po provedení hotelové rezervace. Stačí kontaktovat naši Zákaznickou infolinku nebo poslat žádost prostřednictvím e-mailu. Vašim jménem navážeme kontakt s hotelem ve věci realizace služby.

Nezapomeňte, že objekt si vyhrazuje právo odmítnout realizaci dopravy bez odůvodnění a také, že služba může být zpoplatněna. 

Shuttle bus

Na velkých mezinárodních letištích často funguje autobusové spojení zdarma, tzv. shuttle bus, který vozí hosty do hotelů nacházejících se blízko letištních terminálů. Tuto službu poskytuje např. letiště JFK v New Yorku. Informaci o autobusech zdarma lze získat na internetových stránkách letiště nebo v informacích na letišti.

Informaci o dopravě z letiště do centra města najdete na naší stránce o letištích, kde jsou popsána letiště v České republice a nejvýznamnější letiště na světě. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!