Menu

Ubytování v hotelu

Ubytování v hotelu

Za hotel můžete zaplatit platební kartou nebo peněžním převodem. Způsob platby si zvolíte ve fázi doplňování údajů o hostech. 

Převod - údaje o plátci 

Pokud jste zvolili možnost převodu, po stisknutí tlačítka Rezervovat hotel obdržíte údaje k převodu.

Jestli si přejete vystavit fakturu, musíte tuto možnost zvolit v daném políčku (zaškrtnutím). Poté se zobrazí další políčka, která je nutné doplnit údaji, které budou použity pro vystavení faktury.

V tomto místě je také nutné uvést e-mailovou adresu a telefon na kontaktní osobu. Údaje budou potřebné později, když bude na uvedenou e-mailovou adresu odesláno potvrzení o provedení rezervace a později také hotelový voucher. Číslo telefonu bude použito, pokud bude nutný okamžitý kontakt s vámi.

Poté, co se seznámíte s podmínkami rezervace a všeobecnými podmínkami eSky.cz, můžete dokončit proces zavádění informací o rezervaci. Doporučujeme znovu zkontrolovat správnost všech uvedených údajů. 

Platební karta – údaje o kartě a platbě 

V případě, že zvolíte platbu platební kartou, musíte kromě kontaktních údajů plátce (stejně jako v případě platby převodem) doplnit také vyžadované údaje o platební kartě: typ karty, číslo karty, datum platnosti, CVV kód a jméno a příjmení majitele karty – uvedené informace musí být shodné s těmi, které jsou na platební kartě.

Stejně jako v případě platby převodem je nutné se seznámit s rezervačními podmínkami a všeobecnými podmínkami eSky.cz a poté dokončit platební proces pomocí tlačítka Rezervovat hotel. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!