Menu

Druhy stravování v hotelech

Druhy stravování v hotelech

AI (All Inclusive)

Jedná se o nejoblíbenější formu stravování pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou na pláži poblíž hotelu. V této nabídce je v ceně plná penze (od třech do šesti jídel) a svačiny. Navíc mají hosté neomezený přístup k nealkoholickým nápojům a místním alkoholickým nápojům.

UAI (Ultra All Inclusive)

Jedná se o možnost All Inclusive rozšířenou o větší výběr alkoholických nápojů, zvláště mezinárodních značek. Navíc, podle daného hotelu, může nabídka také zahrnovat i další atrakce jako masáže, spa, sauny atd.  

OV

Jedná se o dovolenou bez zajištěného stravování v hotelu. Nejraději tuto nabídku využívají aktivní turisté, kteří většinu času tráví mimo hotel.

BB (Bed and Breakfast)

Zde je v ceně hotelu zahrnuta snídaně.

HB (Half Board)

V ceně hotelu je kromě noclehu také snídaně a večeře.

FB (Full Board)

Snídaně, obědy i večeře jsou v ceně. Tuto možnost doporučujeme těm, kteří plánují několikahodinové výlety mimo hotel, ale nechtějí se stravovat v restauracích.

SC (Self Catering)

Vlastní stravování. Jídla nejsou v ceně, ale zpravidla mají hosté přístup do kuchyně nebo kuchyňského koutu, kde si mohou samostatně připravit jídlo. Ideální varianta, pokud chceme trochu ušetřit nebo držíme dietu.

PP

Jedná se o stravování podle programu dovolené. Obvykle je stravování přizpůsobeno harmonogramu turistických výletů organizovaných během dovolené.

ZPR

Tento typ nabídek zahrnuje stravování podle podmínek určených v podrobném programu turistické akce nebo v popisu hotelu, který poskytuje ubytování a stravování během turistické akce.

 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!