Menu

Typy stravování v hotelu

Typy stravování v hotelu

AI (All Inclusive)

Jedná se o nejoblíbenější formu stravování pro ty, kteří chtějí strávit prázdniny na pláži poblíž hotelu. V této nabídce je plná penze (od třech do šesti jídel denně) a svačinky, navíc je poskytován neomezený přístup k nealkoholickým i alkoholickým nápojům. 

UAI (Ultra All Inclusive)

Jedná se o rozšířený All Inclusive s větší nabídkou alkoholických nápojů, většinou mezinárodních značek. Navíc, podle daného hotelu, může nabídka obsahovat také jiné služby – masáže, spa, sauny atd. 

OV

Jedná se o formu dovolené bez stravování v hotelu. Nejraději tuto nabídku využívají aktivní turisté, kteří většinu času tráví mimo hotel.

BB (Bed and Breakfast)

V tomto případě je v ceně zahrnuta snídaně. 

HB (Half Board)

V ceně je kromě ubytování také snídaně a větší večeře. 

FB (Full Board)

Snídaně, obědy a večeře jsou v ceně. Varianta vhodná pro ty, kteří plánují několikahodinové výlety mimo hotel, ale nechtějí se stravovat v restauracích. 

SC (Self Catering)

Vlastní stravování. Jídlo není v ceně, ale zpravidla mají hosté přístup do kuchyně nebo kuchyňského koutu, kde si sami mohou připravit jídlo. Nejlepší varianta, pokud chceme trochu ušetřit nebo držíme přísnou dietu. 

PP

Jídla jsou připravována podle programu dovolené. Obvykle je to spojeno s organizovanými turistickými výlety do okolí. 

ZPR

Nabídky tohoto typu zahrnují stravování ve formě dané v popisu programu turistického výletu nebo v popisu hotelu, kde se během turistického výletu účastníci ubytují. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!