Menu

Odhlášení z hotelu (check out)

Odhlášení z hotelu (check out)

Proces odhlášení z hotelu (check-out) musí vždy proběhnout do hodiny, kterou určí hotel – tedy do času pro odhlášení (check out time). 

Nezapomeňte! 

Ubytování ve většině případů končí ve 12:00 a do té doby je nutné opustit hotelový pokoj. Každý hotel ale může individuálně určit dobu trvání ubytování. Během přihlášení k ubytování předá hotelový personál hostům informaci o čase pro opuštění pokoje. 

Pozor! 

V případě, že zůstanete v hotelu déle než do určeného času pro opuštění pokoje, může hotel žádat o uhrazení dalšího dne pobytu. Některé hotely umožňují pozdější odhlášení – je to ale nutné domluvit s hotelovým personálem.


Před opuštěním pokoje doporučujeme důkladně zkontrolovat, zda jste zabalili vše, s čím jste do hotelu přijeli. Poté je nutné se vydat na recepci, odevzdat klíč, který jste obdrželi, a uhradit případné doplatky za doplňkové služby.

Některé hotely po odhlášení poskytují místo, kde můžete ponechat svá zavazadla, zatímco čekáte na transport.

Rezervační systém eSky funguje tak, že platba za pobyt je prováděna ještě před příjezdem do hotelu. Platba se ale vztahuje pouze na služby, které byly zahrnuty v ceně rezervované služby. Veškeré dodatečné poplatky je nutné uhradit před opuštěním hotelu. Jedná se například o poplatek za použití minibaru, telefonu nebo účty z restaurace.

Hotel může za ubytování vystavit fakturu. Pokud o to host požádá, recepce pro něj objedná taxi. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!