Menu

Kdy obdržím elektronickou letenku?

Kdy obdržím elektronickou letenku?

Odeslání elektronické letenky (na e-mailovou adresu uvedenou během rezervace) proběhne maximálně do 48 hodin od okamžiku zaúčtování platby na účtu eSky, obvykle se tak stane během několika desítek minut.

Pokud nemáte přístup ke svému e-mailu, kontaktujte naší infolinku. Kód rezervace a/nebo číslo elektronické letenky obdržíte telefonicky.

Co mám dělat, pokud jsem neobdržel/a e-mail s letenkou?

  • zkontrolujte složku spam a koš, možná je e-mail s letenkou zde,
  • zkontrolujte, zda je na vašem e-mailu dostatek místa,
  • zkontrolujte, zda jste uvedl/a e-mailovou adresu správně,
  • pokud ani jedno z výše uvedených řešení nebylo vyhovující, klikněte na "Moje rezervace" ve Vašem účtu nebo použijte speciální kontaktní formulář a přepošlete si e-mail s letenkou znovu.

Tradiční papírová letenka

Ve výjimečných případech se může objevit nutnost vystavení tradiční papírové letenky.

O nutnosti vystavení papírové letenky pro danou rezervaci vás bude naše kancelář informovat telefonicky nebo e-mailem. Cestující bude poté požádán, aby uvedl místo a čas, ve kterém by si chtěl papírovou letenku vyzvednout (obvykle to je letiště před odletem letadla). Papírová letenka může být rovněž odeslána kurýrem. Cenu za doručení hradí cestující.  

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!