Menu

Platba za let a potvrzení

Platba za let a potvrzení

Po doplnění údajů všech cestujících je dalším krokem rezervace výběr způsobu platby.

Na výběr je platba bankovním převodem nebo platba platební kartou (MasterCard, Visa, Visa Electron, Diners Club, American Express, JCB). U některých nízkonákladových leteckých společností mohou být zavedeny příplatky za platby kreditní kartou. Většina tradičních leteckých společností ale takové poplatky neúčtuje.

Pokud má být faktura vystavena na firmu, pak je na tomto místě nutné uvést vyžadované údaje.

V případě platby bankovním převodem se na obrazovce objeví datum s lhůtou, do které musí být platba proplacena. Pokud nemůžete provést převod peněz v uvedeném termínu, prosíme, kontaktujte naší infolinku.

Ve všech případech po rezervaci letu obdržíte e-mail s informacemi týkajícími se cesty. 

Platba kartou za let

Platba platební kartou je nejrychlejším a nejbezpečnějším způsobem, jak zakoupit letenku. Údaje platebních karet jsou u eSky v bezpečí, protože jsou použity pouze jednou pro obsluhu dané rezervace a spojení během platby je šifrováno.

Platba je provedena v reálném čase a, pokud probíhá bez komplikací, portál ihned předá zákazníkovi číslo vystavené letenky nebo kód rezervace, které slouží také jako potvrzení nákupu letenky. Od tohoto okamžiku je cena letenky garantována a nemůže dojít k její změně.

Platbu platební kartou lze provést také s pomocí konzultantů naší infolinky dostupné na telefonním čísle 296 181 756. Nezbytné údaje o platební kartě se v této situaci předávají telefonicky během nahrávaného hovoru s konzultantem. 

Rychlá online platba

Nejlepší možností pro osoby, které nemají platební kartu. Bankovní převod je zaúčtován skoro okamžitě, díky čemuž můžeme ihned vystavit letenku. Od tohoto okamžiku je cena letenky garantována a nemůže dojít k její změně.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!