Menu

Rychlé online platby na eSky

Rychlé online platby na eSky

Za letenku můžete zaplatit platební kartou nebo převodem pomocí rychlých online plateb. Pokud nejste majitelem platební karty, může se vám tato druhá možnost líbit. Rychlé platby umožňují ihned koupit letenku bez nutnosti čekat, až banka platbu zaúčtuje.

Tuto metodu používají největší online obchody. Velmi užitečný je tento druh platby při rezervaci letenek, jejichž cena se může změnit podle oblíbenosti daného letu nebo právě probíhajících akcí leteckých společností. Potvrzení o provedení online převodu dostáváme téměř okamžitě. Díky tomu můžeme rezervovat a zakoupit vaší letenku v téže ceně, kterou vidíte během rezervace.

Tradiční peněžní převod může být zaúčtován teprve po 24-48 hodinách. Do té doby mohou letecké společnosti zvýšit cenu za váš let. 

Jak fungují rychlé online platby?  

Pokud platíte tradičním peněžním převodem, bude vaše letenka rezervována teprve v okamžiku, kdy vaše banka zaúčtuje platbu. Může to trvat několik hodin, den nebo dokonce celý víkend (pokud provedete rezervaci v pátek večer). Stává se, že ty nejzajímavější nabídky zmizí, než se stačí peníze zaúčtovat. Tehdy aerolinky žádají o doplatek a často se jedná o značnou částku. 

Když platíte prostřednictvím rychlých online plateb na eSky, platba je téměř okamžitě potvrzena v našem systému, díky čemuž je váš let rezervován a cena letenky se už nezmění. 

Jak zaplatit prostřednictvím rychlých online plateb?

Rezervujte lístek jako obvykle. Až dostanete na výběr způsob platby, vyberte Online převod.

Toto tlačítko vás přesměruje na stránku, na které si můžete vybrat svou banku. Přihlaste se jako obvykle. Údaje pro převod by se měly doplnit automaticky. Potvrďte provedení převodu.

Za chvíli na váš e-mail přijde zpráva s potvrzením platby. Během 48 hodin dostanete svou letenku e-mailem. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!