Menu

Minimální čas na přestup na letišti

Minimální čas na přestup na letišti

Cestování s přestupy se často nevyhneme, zejména pokud cestujeme na méně frekventované trase. V takovém případě se cestující často bojí, že nestihnout přestoupit z jednoho letadla do druhého. Nejistota je tím větší, čím větší je letiště.

Bez obav, vše stihnete

Cestující nejsou ponecháni svému osudu. Pokud si zakoupíte letenku u eSky na celou trasu, při plánovaném rozvrhu letu určitě vše stihnete.

Minimální „connecting time“, tedy čas na přestup na letišti, odhaduje letecká společnost ve spolupráci s daným letištěm. Při výpočtu času se přihlíží mj. k času potřebnému pro odbavení (včetně front), času na přechod mezi terminály nebo bránami atd. (také s malými dětmi). Pokud se tedy po přistání vydáme směrem k dané bráně, nemělo by dojít k problémům při přestupu.

Co bude s mými zavazadly během přestupu? 

Pokud máte na vaší trase naplánovaný přestup a cestujete s registrovanými zavazadly, zavazadla také musí být přenesena do následujícího letadla. Ve většině případů budou zavazadla dopravena přímo z letadla do letadla, bez účasti cestujících. Existují ale situace, že cestující musí zavazadla vyzvednout sám a znovu je sám odbavit. Informace o této situaci cestující získají již na prvním letišti během odbavení. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!