Menu

Je dámská kabelka příruční zavazadlo?

Je dámská kabelka příruční zavazadlo?

U nízkonákladových leteckých společností je dámská kabelka považována za část příručního zavazadla. Proto, pokud cestujeme s příručním zavazadlem, musí se do něj dámské kabely, aktovky, složky a jiné vejít.

Výjimkou je cestování s leteckou společností Ryanair, u které je dovoleno vzít si s sebou na palubu malou kabelku o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.

Většina tradičních leteckých společností umožňuje vzít si s sebou na palubu letadla (kromě příručního zavazadla) také dámskou kabelku, notebook, malou tašku nebo aktovku. 

Mohu si kromě kabelky vzít také notebook? 

Většina leteckých společností kromě příručního zavazadla povoluje cestujícím vzít si na palubu jeden další předmět – kabelku, aktovku, menší tašku nebo notebook. Pokuste se vložit notebook do kabelky nebo do příručního zavazadla. Zjistěte, co si s sebou můžete vzít na palubu do příručního zavazadla do letadla letecké společnosti, se kterou cestujete. 

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!