Menu

Eurowings spouští nové přímé linky z Prahy!

Eurowings spouští nové přímé linky z Prahy!

Dobrá zpráva na konec roku - letecký provoz se dostává zpět do kondice! Dříve zavedené linky se obnovují a ty nové pomalu přibývají. To platí i pro letiště Václava Havla, kde svou základnu otevřela německá společnost Eurowings.

Nové linky Eurowings: leťte z Prahy do Valencie, Larnaky, na Korfu nebo Mallorcu! 

Lowcostové aerolinie Eurowings jsou dceřinou společností skupiny Lufthansa. Společnost byla založena v roce 1996 a v současnosti má základny na několika letištích v Evropě. Operuje také z pražského letiště Václava Havla. Flotila letadel Eurowings propojuje hlavní město České republiky s více než desítkou evropských destinací (pravidelně Barcelona, Bristol, Atény nebo Řím) a další spojení přibudou již brzy. Do konce března příštího roku je v plánu spuštění přímých letů do Alicante, kyperské Larnaky a španělské Valencie. Během téhož měsíce se otevře také trasa Praha – Faro (jih Portugalska) nebo Praha – Mallorca. Milovníky řecké kultury pak jistě potěší dostupné lety z Prahy na Korfu nebo Krétu (Heraklion), které by měly začít v květnu 2022.

Rezervujte si více místa v letadle!

Více místa pro nohy, více pohodlí, příjemnější let. Věděli jste, že v Eurowings si můžete přikoupit prázdné sedadlo navíc a dopřát si tak komfortnější cestu? Během rezervace letu si jednoduše vyberete, že chcete mít sedadlo vedle vás neobsazené. Tato služba je k mání již od €10 za osobu a platí, dokud je v letadle dostatek volných míst. O prázdné prostřední sedadlo můžete požádat i po dokončení rezervace letu (žádat můžete online přes internet, call-centrum nebo u přepážky přímo na letišti). Nezapomeňte akorát na to, že prázdné místo lze rezervovat zásadně pro všechny lety ve vaší rezervaci. Neméně důležitý je také počet cestujících – jedna rezervace může obsahovat maximálně pět pasažérů a čtyři volné sedačky uprostřed. Pro více informací ohledně rezervace míst v letadle volejte kontaktní čísla Eurowings nebo navštivte oficiální webové stránky letecké společnosti.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!