Menu

Pohodlný let do Řecka s AEGEAN

Pohodlný let do Řecka s AEGEAN

Plánujete výlet do slunečného Řecka? Jedna z nejoblíbenějších prázdninových destinací láká turisty z celého světa a není divu. Řecko nabízí obrovské množství atrakcí, úchvatných památek… a to vše je obklopeno krásnou přírodou! Pohodlný let do vámi zvoleného řeckého města vám zas zajistí letecká společnost AEGEAN.

Dovolená v Řecku – místní kuchyně, památky a pláže

Řecko je skvělá volba bez ohledu na roční období. Tato země je proslulá svou chutnou místní kuchyní, která je bohatá na mořské plody, ryby, sýr feta, aromatické bylinky a nápoje. Mírné zimy a horká, slunečná léta zajistí, že se zde příznivci dovolené během sezóny i mimo ni budou cítit příjemně. Právě zde uvidíte nejznámější památky Athén – kolébky evropské civilizace. Odpočinete si na slavné černé nebo červené pláži na sopečném ostrově Santorini, který je proslulý svými impozantními bílými budovami. V Soluni najdete četné pláže, městské atrakce a zajímavé památky (nezapomeňte navštívit Rotundu a vydejte se na vyhlídku na Bílou věž).

Když se řekne Řecko, také vás hned napadne Kréta? Mezi turisty je to jeden z nejoblíbenějších ostrovů. Můžete zde strávit hezké chvíle nejen na pláži, ale také na procházce podél soutěsky Samaria. Nezapomeňte také navštívit Heraklion, město Herkula. Řecký ostrov Mykonos není proslulý pouze slavným kostelem Paraportiani a nádhernou architekturou. Jedná se především o typické prázdninové letovisko, které nikdy nespí.

Lety do Řecka – AEGEAN

Řecko již řadu let patří mezi nejvyhledávanější prázdninové destinace a turisti mají k dispozici pestrou nabídku letenek do největších měst země. Ať už máte v plánu navštívit Athény nebo třeba největší řecký ostrov – Krétu – můžete využít služeb letecké společnosti AEGEAN. Je to největší letecká společnost v Řecku, která nabízí přes 100 leteckých spojení do Řecka i vnitrostátní lety. Můžete tak mít jistotu, že let přizpůsobíte svému cestovnímu plánu.

Řecká letecká společnost je zárukou pohodlného letu do Řecka. Společnost AEGEAN je známá dochvilností, chutným jídlem, které je přizpůsobeno trase letu a rozsáhlou nabídkou zábavy během letu. Pasažéři se mohou skvěle bavit díky AEGEAN Stream a bezplatného Wi-Fi připojení. Během letu můžete využít i služby v palubním obchodě. Během letu s AEGEAN se vyplatí využít program Miles & More, sbírat míle za lety a vyměňovat je za atraktivní odměny. Oblíbenou službou je také vlastní výběr místa v letadle a možnost výměny letenky v ekonomické třídě za let v business třídě (služba je dostupná na vybraných trasách).

Jste připraveni na dovolenou v Řecku? Rezervujte si letenku na slunečnou dovolenou ještě dnes a vychutnejte si atraktivní ceny letenek do Řecka. Pomocí vyhledávacího systému eSky si můžete zakoupit i balíček „Let+Hotel“, což je skvělé řešení pro ty, kteří plánují dovolenou samostatně.

Rady a tipy v tomto článku a dalších navazujících článcích mají informativní charakter a nemohou být základem jakýchkoli nároků vůči eSky.cz.

Obsahuje tento článek informace, které jste hledali? Ano | Ne
Myslím, že tenhle článek:
Děkujeme za váš názor!